VŠECHNY MODELY SEKAČEK SEGWAY MÁME SKLADEM!

Dejte sbohem obvodovým drátům!

Vše pohodlně nastavíte přes mobilní aplikaci

Segway Praha robotické sekačky Reddot
Segway Praha robotické sekačky Gold Awards

Segway Navimow – Revoluční robotická sekačka

Navimow je chytrá robotická sekačka, která pro svoji práci využívá virtuální ohraničení, díky satelitní technologii odpadá nutnost složitého a pracného pokládání obvodových drátů.

Je snadno ovladatelná a pracuje úplně sama, abyste vy měli více volného času na věci, které máte rádi. A váš trávník bude tak krásný, svěží a upravený, že vám ho sousedé budou závidět!

2023-10-13T10:47:13+00:00

Navimow H500E

Robotická sekačka na trávu H500E je základním modelem nové řady Segway Navimow. Model je vhodný pro sečení ploch do 500 m² a pro náhled přesné polohy doporučujeme dostupnost Wi-Fi (Pásmo 2.4GHz) na celé sečené ploše.

2023-10-13T10:47:32+00:00

Navimow H800E

Robotická sekačka Navimow H800E je vhodná pro sečení ploch o rozloze až 800 m2 a ke svému provozu nevyžaduje obvodové dráty. Model H800E využívá při určování polohy GPS signál ve spolupráci se 4G sítí.

2023-10-13T10:47:44+00:00

Navimow H1500E

Robotická sekačka Navimow H1500E je vhodná pro travní plochy o rozloze až 1 500 m2. Sekačka využívá virtuální hranici, čímž zcela eliminuje potřebu složitého pokládání obvodových drátů. Model H1500E využívá k určování polohy GPS signál a dostupnou 4G síť. Tato automatická technologie vám zajistí dokonalý trávník bez námahy a vám poskytne více volného času na věci, které máte rádi.

2023-10-13T10:48:04+00:00

Navimow H3000E

Robotická sekačka Navimow H3000E je vhodná pro travní plochy o rozloze až 3000 m2. Sekačka využívá virtuální hranici, čímž zcela eliminuje potřebu složitého pokládání obvodových drátů. Model H3000E využívá k určování polohy GPS signál a dostupnou 4G síť. Tato automatická technologie vám zajistí dokonalý trávník bez námahy a poskytne vám více volného času na věci, které máte rádi.

JAK TO FUNGUJE?

Segway Praha robotická sekačka Navimow
Segway Praha robotická sekačka Navimow
Segway Praha robotická sekačka Navimow

NASTAVENÍ JE SNADNÉ

Pomocí aplikace jednoduše propojíte Navimow se svým chytrým telefonem a vytvoříte virtuální hranice. Mapování je doslova hračka a navíc se už nikdy nemusíte obávat, že náhodně překopnete obvodové dráty. Dokonce i když změníte uspořádání vaší zahrady, dáte dětem trampolínu nebo bazén, Navimow se rychle a snadno přizpůsobí. Stačí jen otevřít aplikaci a dálkovým ovládáním sekačky upravit pracovní oblast. Výkonné motory přímo v nábojích kol zajišťují mimořádné terénní schopnosti. Navimow si snadno poradí i se sklonem až 45 %.

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Extrémně tichá

Navimow patří k vůbec nejtišším robotickým sekačkám na trhu. S hlučností pouhých 54 dB(A) vaše víkendy už nikdy nebudou znít stejně!

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Voděodolná

S vodotěsností IPX6 sekačka Navimow velmi dobře odolává povětrnostním vlivům i stříkající vodě, mytí je velmi snadné.

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Senzor Blade Halt pro vyšší bezpečnost

Díky inovativní převratné námi vyvinuté technologii Blade Halt se rotující nože okamžitě zastaví, jakmile oblast senzoru zaznamená dotyk.

Segway Praha robotická sekačka Navimow

EFLS – systém přesného měření polohy a pohybu

Kinematické určování polohy v reálném čase (RTK) výrazně zvyšuje přesnost práce sekačky v porovnání s metodou GPS. Díky kombinaci údajů z více senzorů si Navimow poradí i se složitým terénem a zároveň seče nejefektivnějším možným způsobem.

Přesnost určení polohy na centimetrové úrovni!

Inteligentní navigační systém

Inteligentní algoritmus umí naplánovat co nejefektivnější trasu sečení a zároveň provádí průběžné změny, aby eliminoval opakovaná sečení. Výsledky vás doslova ohromí. Algoritmus je navíc adaptivní, umí se přizpůsobit změně podmínek a tím dále zlepšuje efektivitu sečení.

Na nic nezapomene
Perfektně poseká na sebe navazující oblasti.

Vysoká účinnost
Výrazně efektivnější než jiné robotické sekačky.

Omezuje opakovaná sekání
Když dochází baterie, Navimow se sám dobije a poté pokračuje v sekání v místě, kde předtím přestal.

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Ultrazvukový senzor pro inteligentní vyhýbání se překážkám

Ultrazvukový senzor dopředu detekuje překážky a změní směr pohybu sekačky tak, aby se jim včas vyhnula. Díky vyšší bezpečnosti tak může sekačka pracovat rychleji*.

Některé modely Navimow jsou vybavené ultrazvukovým senzorem v základu. Chcete-li využívat vyšší rychlost a větší bezpečnost i u jiných modelů Navimow, lze ultrazvukový senzor dokoupit a snadno jej namontovat na každý model.

* Podle mezinárodních bezpečnostních předpisů mohou robotické sekačky vybavené ultrazvukovým senzorem pracovat vyšší rychlostí, a tudíž mohou pracovat efektivněji.

Nový VisionFence senzor s umělou inteligencí umožňuje vašemu Navimow detekovat různé objekty a sekat ještě efektivněji

Segway Praha robotická sekačka Navimow
Segway Praha robotická sekačka Navimow
Segway Praha robotická sekačka Navimow

Zcela nová technologie vizuálního rozpoznávání, která přináší lepší vyhýbání se překážkám a lepší přizpůsobení složitým zahradám. Senzor VisionFence s umělou inteligencí uvnitř umožňuje sekačce Navimow detekovat různé objekty a sekat ještě inteligentněji. Vidí více – lépe seká! Stromy, ploty nebo okraje trávníku… Vidí, co je před ní, a ví, co má dělat. A to i v momentech, kdy dojde ke zhoršení GPS signálu. Senzor VisionFence také umožňuje Navimowu zvládnout i velmi složité plochy, které byly dříve považovány za náročné. Přesně také zachytí pohybující se objekty, reaguje včas a vidí vše v plném rozsahu do vzdálenosti 5 metrů v širokém úhlu 140°.

*Senzor VisionFence není možné používat v noci nebo zhoršených světelných podmínkách. Výrobce připravuje aktualizaci, ve které bude možné nastavit časový plán aktivace senzoru VisionFence.

Segway Praha robotická sekačka Navimow
Segway Praha robotická sekačka Navimow

OCHRANA PROTI KRÁDEŽI

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Díky námi vyvinutému vysoce přesnému systému lokalizace EFLS lze přesně určit polohu sekačky během pár vteřin. Jakmile se sekačka dostane mimo virtuální hranici, aplikace upozorní majitele spolu s informací o přesné poloze sekačky.

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Jedinečné terénní schopnosti

Robotická sekačka Navimow zvládne i ty nejsložitější terény. Otáčky a výkon jsou neustále optimálně přizpůsobené a díky vysokému točivému momentu motorů si Navimow snadno poradí i v těžkých terénních podmínkách. 

Segway Praha robotická sekačka Navimow

Mnoho bezpečnostních funkcí chrání váš trávník i vás

Navimow má pět bezpečnostních senzorů, které neustále monitorují okolí a umožňují sekačce rychle reagovat na změnu podmínek. Když Navimow narazí na pevný předmět, couvne a pokračuje jiným směrem. Bezpečnostní prvky jako senzor nárazu nebo snímač náklonu, zdvižení a převrácení zajišťují nejvyšší možnou bezpečnost.

STÁHNĚTE SI MOBILNÍ APLIKACI SEGWAY NAVIMOW:

Segway Praha aplikace Apple iOS
Segway Praha aplikace Android

SROVNÁNÍ MODELŮ:

Segway Navimow tabulka
Segway Navimow doba práce